„Am simțit că ceva nu e în regulă, dar mi-a fost teamă să întreb”: Când am aflat adevărul, era deja prea târziu
Viața mea părea liniștită, dar în adâncul sufletului simțeam că ceva nu se leagă. Am ales să tac, să sper că totul va trece, dar adevărul a venit ca un trăsnet. Povestea mea e despre frică, tăcere și curajul de a privi realitatea în față.